ÖZ GEÇMİŞİM

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

ÖZGEÇMİŞİM

1970 yılında Isparta da doğdum ilk orta lise eğitimini İzmir de yüksek öğrenimini Eskişehir de tamamladım .

Farklı iş kollarında geçen hayat mücadelesi sırasında  sürekli çalıştığımı kendime hiç vakit ayırmadığımı ve hayatın anlamsızca akıp gittiğini fark ettim .10 yıl önce  tesadüfler sonucu edindiğim  fotoğraf makinem ile önceleri çok amatörce sıradan fotoğraflar çektim . gün geçtikce çektiğim fotoğrafların etrafımdaki  kişiler tarafından beğenildiğini fark ettim .

Amatör  fotoğraf merakımı  değerli fotoğrafçılardan aldığım  profesyonel eğitimler ile bir üst düzeye taşıdım .

İstanbul fotoğrafları ,su altı fotoğrafları ,gezi fotoğrafları , binalar , doğa, bitki,çiçek fotoğrafları , yemek , portre fotoğraf çalışmaları ve benzeri ilgimi çeken her  kareyi  fotoğraflarıma taşıyarak  tecrübemi artırmaya devam ettim.

2015 şubat ayında TIR ŞÖFÖRÜNÜN GÖZÜNDEN YOLLAR  teması  ile ilk kişisel fotoğraf sergimi  fotoğraf severlerle buluşturdum.

İlk fotoğrafımı çektiğim andaki heyecanım ile Yemek-gıda  fotoğrafçılığı ,mekan fotoğrafları , endüstriyel ürün fotoğrafları, hastane ,makro fotoğraflar,portre fotoğrafları,düğün nişan gibi özel anların,toplantı fotoğraflarının çekimi  konusunda profesyonel  fotoğrafçılık hizmeti vermeye devam ediyorum.

M.Korkut DOĞAN                                                                                        korkut doğan foto