ÜRÜN FOTOGRAFCISI

ÜRÜN FOTOGRAFCISI

ÜRÜN FOTOĞRAFCISI 

urun fotografcisi ,ürün fotoğrafcısı nın E-TİCARET e katkısı büyüktür 

Ürün Fotografcisi, urun fotografcısı -Sanal ortamda ticaret söz konusu olduğunda ürünlerinizin algılanan değeri ve işletmenizin güvenilirliği çoğu zaman web tasarımınızın kalitesiyle değerlendirilir ve bugün çekici bir web sitesine sahip olmanın büyük bir kısmı aynı zamanda yüksek kaliteli, güzel ürün fotoğraflarına sahip olmak anlamına gelir.

hamburger, urun fotografi ,ürün fotoğrafcısı

Bu bağlamda ürünlerinizin algılanan değeri doğrudan ürün fotoğraflarınızın ve ürün fotoğrafçınızın kalitesinden etkilenir.

Ancak bu bahsettiğimiz sadece estetik ile ilgili değildir. Ürünlerinizi yüksek kaliteli görüntülerle sergilemek satışlarınızda farklılıklar yaratır. 

Örneğin ürünlerinizi kaliteli ürün fotoğraflarıyla online pazar sitelerinde dağıtırsanız, rakiplerinizin yanında görüntülendiğinde farkınızı ortaya koyabilirsiniz. 

Bunun yolu ise başarılı ürün fotoğrafcısı (urun fotografcisi ) ile  çalışmaktan geçer.

sanal ortamda ticaret yapıyorsanız ve web sitenizdeki tarayıcıları alıcıya çevirmek istiyorsanız, ürün fotoğrafçınızın (ürün fotoğrafcısı) yardımıyla potansiyel müşterilere ürünlerinizi en iyi şekilde göstermeniz gerekir. 

Bunlara ürünlerin nasıl kullanıldığını hatta kullanıldıktan sonra nasıl yıpranacağını göstermek bile dahildir. Bu, müşterilerin lehine bir davranış olacağından tüketiciler ürünleriniz ve markanızla bütünleşebilir.

Tüketicilerin yarısından çoğu bu oran yaklaşık  %72 civarıdır çevrimiçi bir satın alma işlemi yaparken görüntü kalitesini "çok önemli" saymaktadır. Çünkü bir ürünün fotoğrafı kullanıcının ödeme yapmadan önce sahip olduğu tek görsel teyitten ibarettir.

Ürün fotoğrafcısı nın bu noktada çektiği fotoğraflar tüketiciye sunduğunuz görsel teyidin kalitesini etkiler. 

Bu nedenle ürün fotoğraflarınız potansiyel müşterileriniz için ekstra bir çalışma yapmanızı gerektirir. Ürünlerinizin gerçek ayrıntılarını ve kalitesini doğrudan göstermek yerine piksel olarak göstermeniz gerekecektir.

Ürün fotoğrafcısı  bu noktada devreye  girmektedir. Ürün fotoğrafcısı  e-ticaret siteniz için gerekli olacak bütün görsel çalışmayı sizin için yapar. 

önce sizinle konuşur, konuyu anlar ,rakipleri inceler daha önce benzeri olmayan bir görseli oluşturur , ürününüzün hizmetinizin fotoğrafını çeker .

Korkut Doğan

0532 386 24 60

info@korkutdogan.com

www.korkutdoganphoto.com